Platební systém wpay
více
 

Přes mobil

Vodafone T-mobile O2

Kartou

Maestro Master Card Visa

Online bankovní převod

službu poskytuje payu
Ceska sporitelna fiobanka kb moneta Money Bank reiffeisenbank mbank sberbank era csob

Bankovním převodem

Transfer

Peněženkou

ww
 

Krvavá Mary

Krvavá Mary

Krvavá Mary

Běžná cena: 229 Kč
Arara e-kniha za: 99 Kč
ušetříte 57%
Nakladatelství: David Kaps
Počet stran: 184 stran
Jazyk: český
Formát: Lze měnit formátování a velikost textu info
 
 
Dostupná pro:
Wooky
Kindle
PocketBook
 
 
 

Více o e-knize Krvavá Mary

Teplá letní noc, večírek je v plném proudu, když náhle zhasnou světla. Pětice dívek se rozhodne zkrátit si dlouhou chvíli vyvoláváním ducha Krvavé Mary. Je to jen mámení vybičované fantazie, nebo se v zrcadle skutečně objeví přízrak znetvořené ženy a vtáhne je do temnoty?

Od chvíle, kdy se Nancy Williamsová postavila před zrcadlo se svíčkou v ruce a zašeptala „Krvavá Mary, mám tvé dítě…“, jsou životy všech dívek ve smrtelném nebezpečí. První brutální vraždu následuje jen o den později další a z poklidného městečka se stává šílencova aréna. Nebo je za vším přízrak Krvavé Mary?

Nancy ví, že musí bestiálního vraha dopadnout dřív, než on najde ji. Hraje se na život a na smrt a přežít může jen ten, kdo odhalí pečlivě skrývané tajemství… Zajímavost

RECENZE:
„Krvavá Mary, mám tvé dítě…“ dětská říkanka, kterou se straší pubertální dívky na pyžamovém večírku. Jenže z nevinného strašení se stane děsivá noční můra…

Nancy Williamsová je mladá žena, která žije vcelku obyčejným životem. Má jen otce, protože matka je kdysi dávno opustila a bratr je černou ovcí rodiny, ztracený kdesi ve světě. Dívka má přítele, který je shodou okolností u místní policie zástupcem šerifa.
Jednoho večera se zúčastní bizarního pubertálního vyvolávání duchů na pyžamovém večírku. Nechce být terčem posměchu a tak si stoupne před zrcadlo a vyvolává ducha Krvavé Mary. Na rozdíl od ostatních dívek se jí to však skutečně podaří a přízrak Krvavé Mary se jí skutečně zjeví. Tím začíná strašidelný příběh, kde akce stíhá akci, po první vraždě rychle následuje druhá a nikdo neví, kdo přijde na řadu příště. Dívčin přítel samozřejmě nevěří v nadpřirozené bytosti, protože je přesvědčený, že vrah je z masa a kostí. Ale je to opravdu tak?

Příběh Nancy Williamsové, která nechtěně probudí dřímající zlo je na pomezí žánrů. Je to vlastně stejným dílem klasický horror, jako i thriller či detektivka s promyšleným dějem. Mrtvol je hodně, autorovi nedělá problém stříkající krev a děsivé podrobnosti, zůstává však ještě v mezích dobrého vkusu. A na závěr zjistíte, že všechno to vraždění nebylo samoúčelné, vrah měl svůj motiv, který je překvapivý, ale logický. Pokud se chcete příjemně bát a máte chuť na americký styl od českého autora, pak je pro vás ten pravý.

Ukázka:
„Náhle se v zrcadle objevila znetvořená tvář, tvář Krvavé Mary. Nancy se nemohla pohnout hrůzou, paralyzovala ji. Ať už se za legendou o Mary skrývalo cokoliv, jedno bylo jisté: ta žena nezemřela přirozenou smrtí. Její obličej byl posetý jizvami – mělkými i hlubokými a jakoby živými. Otevíraly se a zase zavíraly a vylučovaly přitom směs hnisu a sražené krve. Rty jí ěkdo odřezal, místo nich spatřila zčernalé dásně a úlomky zubů. Nancy se rozechvěla, když jí před očima začaly probleskovat stíny minulosti.“

Alexander Stainforth (vlastním jménem David Kaps) se narodil 18.dubna 1982 v Kladně. Jeho nejznámějším a nejúspěšnějším literárním počinem je tetralogie Lady Jane, historická romance.
Autor recenze: Barbora Hrůzová 

 

Váš názor na tuto e-knihu


avatar

 
 
 
Help, FAQ
Help, FAQ
Hotline